Petrův zdar přátelé, od 10.6. do 23.6.2024 celý náš tým čerpá dovolenou. Veškeré vaše objednávky vyřídíme ihned jakmile se vrátíme zpět. Děkujeme za pochopení a přejeme spoustu krásných zážitků od vody!

Prodávám vaše zboží a rád bych podpořil prodej

Vážíme si toho, že s námi spolupracujete a prodáváte zboží naší značky. Na oplátku jsme vám schopni nabídnout marketingovou podporu jako málokdo. 

Všem našim prodejcům nabízíme zápis do rubriky spolupracujeme ve všech jazykových verzích našeho webu i eshopu. Váš eshop či prodejnu také zveřejníme pomocí příspěvku na našem oficiálním 
Facebookovém profilu. Mimo to nabízíme i reklamní PR článek na navštěvovaném rybářském online magazínu Zachytame.cz a Zachytame.de v sekci rybářské prodejny. A také možnost zveřejňování reklamních příspěvků týkajících se našich produktů odkazujících na váš eshop v rybářských fórech v českémněmeckém i anglickém jazyce, ve kterých je nyní více než 100 000 členů. 

Připravené materiály o vašem obchodu pro zápis do rubriky spolupracujeme, do rybářských magazínů, do příspěvků na sociálních profilech včetně vašeho loga, webové adresy i případných fotografií nám můžete zaslat na email: info@fishmachine.eu

Zpět do obchodu