Vznik značky Fishmachine

Značka Fishmachine vznikla v roce 2022 na Norském pobřeží v malé vesničce jménem Hasvåg. Jejím zakladatelem je rybářský nadšenec a redaktor Zdeněk Řeřucha, který po zkušenostech z mořského i sladkovodního rybolovu po celém světě zapracoval na vlastní kolekci funkčního a nekompromisního oblečení. V Norsku si totiž žádný rybář, kapitán či námořník nemůže dovolit nesprávný výběr oblečení. Tady dokáže být počasí velmi kruté a nevyzpytatelné. Člověk musí být připraven na sněhové bouřky, vítr, déšť, slunce a do toho se musí i pohodlně pohybovat. Oblečení v těchto podmínkách musí být extrémně funkční. Nikomu nesmí být zima ani příliš veliké teplo. 

Každý náš výrobek tak prošel testovacím procesem v těchto drsných končinách. Postupně jsme vyvíjeli funkčnost našich výrobků a zaměřovali se také na jejich správné vrstvení. Naše výrobky i fylozofie jejich oblékání tak vychází z dlouholetých zkušeností ostřílených rybářů, kapitánů, námořníků a různých outdoorových nadšenců. 

Kromě nekompromisních materiálů jsme se zaměřili také na vizuální stránku našich produktů, tak aby byl jejich design neotřelý, originální a výjimečný, stejně tak jako celá koncepce značky. Grafická podoba značky Fishmachine vyjadřuje to, že i rybáři mohou mít styl. I rybáři se mohou oblékat hezky a zároveň efektivně. I rybáři mohou jít s našimi motivy do společnosti a zaujmout. Celoplošně zpracované designy s naší rybkou jsou toho jasným důkazem. Ty totiž nikdo nepřehlédne a každý se na ně ptá.

I proto dnes s oblibou značku Fishmachine oblékají lidé po celém světěRybáři, kapitáni, námořníci, outdoorový nadšenci a další, které jsme zaujali svým stylem a nekompromisními materiály.

Zpět do obchodu