Petrův zdar přátelé, od 10.6. do 23.6.2024 celý náš tým čerpá dovolenou. Veškeré vaše objednávky vyřídíme ihned jakmile se vrátíme zpět. Děkujeme za pochopení a přejeme spoustu krásných zážitků od vody!

Jak o produkty pečovat

V této sekci si povíme o tom jak pečovat o naše produkty, abychom předešli tomu, že je náhodou zbytečně poničíme.

Takže jak čistit a prát naše běžné produkty? 

K výrobě našich produktů používáme syntetické vlákno, které je vyrobeno z lineárních makromolekul. Naše vlákna jsou lehká, nemačkavá a nepohlcují mnoho vlhkosti. Z toho důvodu doporučujeme tyto produkty prát na 30°C. Materiál je odolný a nemačká se. I přes to však doporučujeme každý kus oblečení otočit naruby aby nedošlo k vytváření žmolků. Zároveň u tohoto typu vysoce funkčního oblečení doporučujeme nepoužívat aviváž

Pokud na oblečení budou odolnější skrvny, nic se neděje. Vzhledem k tomu, že se jedná o syntetické vlákno, odstraňování skvrn půjde docela snadno. Všechny skvrny na bázi vody jednoduše properte v rukou s klasickým pracím práškem. Problémy však mohou na syntetice způsobovat skvrny mastné. Na ty sáhněte po žlučovém (nebo jádrovém) mýdle. Skvrnu properte v teplé vodě společně s mýdlem, dokud většina nezmizí. 

Oblečení pak můžete sušit v bubnové sušičceI zde ale nastavte sušicí program "syntetika", který nepoškodí vlákna. Doporučujeme také oblečení i během sušení nechat naruby. Při klasickém sušení na vzduchu zavěste oblečení na ramínko a nechte sušit mimo přímý dosah tepelného zdroje – nepokládejte tedy oblečení na radiátory nebo do blízkosti kamen či krbu. Pokud před sušením chcete zbavit oblečení více vlhkosti, zabalte ho do froté ručníku a šetrně vyždímejte. Poté zavěste na ramínko a sušte na vzduchu.

Tento typ materiálu není nutné žehlit, vzhledem k jeho nemačkavosti. Pokud se vám však při praní či sušení na tkanině vytvořily nevzhledné přehyby, můžete sáhnout po klasické žehličceNastavte si teplotu žehličky pouze na jednu tečku, která tkaninu nespálí.

 • Tričko FISHMACHINE No sweating trouble 
 • Dres FISHMACHINE No sweating trouble 
 • Mikina FISHMACHINE Active casting
 • Mikina FISHMACHINE Buddy of captain
 • Mikina FISHMACHINE Comfort at anytime
 • Kraťase FISHMACHINE No sweating trouble 
 • Kalhoty FISHMACHINE Comfortable active fishing
 • Nákrčník FISHMACHINE Insulated necessity
 • Nákrčník FISHMACHINE Breathing necessity 
 • Rukavice FISHMACHINE Painless hands 

Jak čistit a prát naše voděodolné produkty? 

Bundy s membránou můžete prát v pračce při teplotě nepřesahující 40°C s použitím programu a pracího prostředku pro jemné praní. Doporučujeme odložit stranou klasické prací prášky a použít tekuté prostředky nebo mýdlové plátky určené pro tyto materiály. Nepoužívejte bělicí, změkčovací přísady a aviváže, protože ničí membránu.

Po praní je nutno oblečení dobře vymáchat. V případě potřeby opakujte máchání v čisté vodě za účelem vyplavení zbytků pracího prostředku. Silně zašpiněná místa zkuste odstranit před vložením do pračky ručním praním. Předmáčení membránové bundy v kbelíku s vodou a dosypaným pracím práškem není vhodné!

Membránové oblečení je z pravidla nepromokavé, proto „klasické“ ždímání a odstřeďování v pračce nemá význam. Můžete ho však po praní nechat krátce vyždímat nebo alespoň odsát vodu z pračky, v závislosti co vaše pračka umí. Ruční „ždímání“ neprovozujte, neboť můžete poškodit membránu. Nedoporučujeme také sušit v bubnové sušicce nebo žehlit. Po praní bundu prostě pověste na věšák, nechte odkapat a usušit, což může sice trvat i několik dnů v závislosti na prostředí, avšak je to to nejlepší řešení. Doporučuji sušit při pokojové teplotě.

 • Bunda FISHMACHINE Allyear functionality
 • Bunda FISHMACHINE No compromise
 • Kalhoty FISHMACHINE No compromise
 • Rukavice FISHMACHINE Brutal fights
Zpět do obchodu