Petrův zdar přátelé, od 10.6. do 23.6.2024 celý náš tým čerpá dovolenou. Veškeré vaše objednávky vyřídíme ihned jakmile se vrátíme zpět. Děkujeme za pochopení a přejeme spoustu krásných zážitků od vody!

Feed pro eshopy

Univerzální export, XML FEED pro váš eshop - stáhnout zde.

Nabízíme možnost synchronizace dat prostřednictvím xml feedu našeho obchodu. Jedná se o propojení Vašeho e-shopu s naším obchodem. Princip spočívá v tom, že Vám umožníme získávat informace o produktech v elektronické podobě, které nabízíme ve svém eshopu. Po úspěšné implementaci feedu se produkty “objeví” ve Vašem eshopu stejně jako u nás.

Díky xml feedu získáte veškeré informace o nabízených produktech, tj. popisku, ceně, skladové dostupnosti zboží a fotografiích. Jednou z velkých výhod xml feedu je aktuálnost dat a informace o daném zboží. Xml feed několikrát denně aktualizuje informace o námi nabízeném zboží. Xml feed Vám poskytne úsporu času s administrací Vámi zvolených produktů.

Důrazně doporučujeme provádění mírných změn v importovaných popiscích z důvodu znevýhodňování stejných obsahů ze strany vyhledávačů.

Doporučujeme Vám také vystavovat zboží se skladovou dostupností více než 2 kusy, abyste předešli situaci, že zboží bude vyprodáno dříve, než Váš zákazník dokončí objednávku. Rovněž doporučujeme xml feed aktualizovat minimálně 1x denně vč. fotografií, popisků, názvů produktů apod. Pokud máte možnost nastavit automatický import XML Feedu v častějších časových intervalech než 1x denně, určitě zvolte tuto variantu.

Zpět do obchodu