Petrův zdar přátelé, od 10.6. do 23.6.2024 celý náš tým čerpá dovolenou. Veškeré vaše objednávky vyřídíme ihned jakmile se vrátíme zpět. Děkujeme za pochopení a přejeme spoustu krásných zážitků od vody!

Jak objednat zboží

Velkoobchodní objednávka online přes eshop

Vstupte na náš eshop, zaregistrujte se, vyplňte vaše fakturační údaje a dodací adresu a ozvětě se nám prostřednictvím emailu nebo telefonu. My následně povolíme pro váš účet možnost objednávky za velkoobchodní ceny. Po obnovení stránky již uvidíte všechny produkty za velkoobchodní ceny a budete si moci objednat zboží pro vaši kamennou prodejnu či eshop. 

CZ/SK - Fishmachine.cz
AJ/European countries - Fishmachine.eu

Velkoobchodní objednávka po emailu či telefonu

Pokud je vám příjemnější objednat naše zboží pomocí emailu či telefonu, stačí nám sdělit o jaké produkty máte zájem, kolik kusů si chcete objednat a jaká je vaše fakturační i dodací adresa. My vám následně vystavíme fakturu za objednané zboží a po připsání vaší platby se dáme do výroby a následně vám produkty zašleme na vaší dodací adresu. Po dohodě můžeme vaší objednávku zaslat také na dobírku, zaplatit tak můžete až po té co k vám balík dorazí.  

V případě potřeby nás kdykoliv kontaktujte

email: info@fishmachine.eu
tel.: +47 468 01 794

Zpět do obchodu