FISHMACHINE

Cena

6192999
16192999
Rukavice FISHMACHINE Painless hands (olivové)
619 Kč

Rukavice vhodné pro letní rybolov a výpravy do teplých moří. Vybavené protiskluzovou vložkou na dlani, rychleschnoucí, prodyšné, odvádějící pot a poskytující ochranu před sluncem.

112
Rukavice FISHMACHINE Painless hands (šedé)
619 Kč

Rukavice vhodné pro letní rybolov a výpravy do teplých moří. Vybavené protiskluzovou vložkou na dlani, rychleschnoucí, prodyšné, odvádějící pot a poskytující ochranu před...

88
Čepice FISHMACHINE Active mind
625 Kč

Klasická elastická čepice, co není příliš objemná a neohrabaná. Nabízí dostatečně hřejivé vlastnosti i prodyšnost. Určena zejména pro aktivně pohybující se rybáře. 

76
Kšiltovka FISHMACHINE Breathable stylish cork
699 Kč

Lehká a funkční kšiltovka se speciální odvětrávací síťovinou a originálním designem v imitaci korkové rukojeti prutu.   

73
Kšiltovka FISHMACHINE Natural focus
699 Kč

Kšiltovka, která je z pevnějšího materiálu a disponuje mírně delším a dobře tvarovatelným kšiltem. Její povrch je hladký a odolá nečistotám i slabým dešťovým přeháňkám. 

135
Nákrčník FISHMACHINE Breathing necessity (olivový)
699 Kč

Prodyšný nákrčník je univerzální doplněk, který vás ochrání před sluncem, větrem a potem. Lze použít k ochraně obličeje, uší, krku, ale také jako náhražka čepice. 

85
Nákrčník FISHMACHINE Breathing necessity (šedý)
699 Kč

Prodyšný nákrčník je univerzální doplněk, který vás ochrání před sluncem, větrem a potem. Lze použít k ochraně obličeje, uší, krku, ale také jako náhražka čepice. 

82
Nákrčník FISHMACHINE Insulated necessity
749 Kč

Zateplený nákrčník je univerzální doplněk, který vás ochrání před nachlazením, omrzlinami, větrem i sluncem. Lze použít k ochraně obličeje, uší, krku, ale také jako náhražka...

79
Rukavice FISHMACHINE Brutal fights
749 Kč

Rukavice odolné vodě, vybavené protiskluzovou gumou na dlani a zipem pro dokonalé stažení kolem rukou. Vhodné pro celoroční užití, jak na běžnou přívlač, tak i mořský rybolov a...

132
Čepice FISHMACHINE Ready for anything
999 Kč

Čepice, která vás ochrání před větrem, zimou a do určité míry i deštěm či sněhem. Čepice, která není příliš objemná a přitom nabízí skvělý výkon.

138
Rukavice FISHMACHINE No chance winter
999 Kč

Rukavice vhodné pro zimní rybolov, odolné vůči oděru, protržení, UV záření i nečistotám. Zkrácené na palci, ukazováčku i prostředníčku pro snadnou práci s prutem. Vybavené...

115
Kraťase FISHMACHINE No sweating trouble (olivové)
1 199 Kč

Lehké, funkční kraťase využitelné pro letní rybaření, brození či koupání. Rychleschnoucí, s UV ochranou před sluncem a technologií odvodu potu. 

67/S
Nahoru
Další produkty
24 položek celkem

Stránka 1 z 2 - 24 položek celkem

Zpět do obchodu